Home / Каталог по автоматизації / Електровимірювальні пристрої, установки і системи / СЧЕТЧИК АКТИВНОЇ І реактивної ЕЛЕКТРИЧНОЇ ЕНЕРГІЇ БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНИЙ ЕЛЕКТРОННИЙ БАГАТОТАРИФНИЙ типу Ф669

СЧЕТЧИК АКТИВНОЇ І реактивної ЕЛЕКТРИЧНОЇ ЕНЕРГІЇ БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНИЙ ЕЛЕКТРОННИЙ БАГАТОТАРИФНИЙ типу Ф669

Опис

Багатофункціональний електронний лічильник електричної енергії трансформаторного включення з ЖКІ- дисплеєм і оптоелектронним інтерфейсом зв’язку (рис. 155) призначений для вимірювання та обліку потоків активної і реактивної енергії в двох напрямках, має внутрішній таймер реального часу, забезпечує реєстрацію профілю навантаження в мережі в програмованих інтервалах часу і вимір миттєвих (поточних) значень параметрів мережі: активної та реактивної потужності; повної потужності; струму; cos

частоти змінного струму.


Рис. 155. Лічильник активної і реактивної електричної енергії багатофункціональний електронний багатотарифний типу Ф669
Лічильник оснащений двома незалежними інтерфейсами типу «струмова петля», що дозволяють виробляти прийом і передачу даних дистанційно двопровідними лініями зв’язку і використовувати лічильник в автоматизованих системах обліку та управління енергоспоживанням. При цьому один з виходів забезпечує тільки передачу вимірюваних поточних параметрів мережі.
Лічильник має 5 програмованих оптоелектронних-них імпульсних виходів. За бажанням замовника лічильник може бути оснащений програмованими релейними виходами (до двох) для цілей управління зовнішніми об’єктами енергоспоживання. Обмін інформацією з зовнішніми пристроями обробки даних по інтерфейсу RS232.
При відключенні напруги в енергомережі все запрограмовані параметри і накопичені дані зберігаються в незалежній електрично перепрограммируемой пам’яті (EEPROM) лічильника.
Для збереження працездатності внутрішнього таймера реального часу при відсутності напруги в енергомережі використовується літієвий джерело живлення з гарантованим терміном служби не менше 8 років. При зниженні напруги літієвого джерела живлення до критичного рівня, на РКІ-дисплей виводиться попередження про необхідність його заміни.
У лічильнику передбачена можливість приєднання зовнішнього джерела живлення постійного струму (12 В), що дозволяє зчитувати дані, що зберігаються в лічильнику, за відсутності напруги в енергомережі.
Лічильник має комбінований захист від імпульсного пробою напругою по вхідних ланцюгах (грозозахист).
Лічильник має 32-значний, двухстрочний РКІ. Основні дані по енергооблік виводяться на РКІ-дисплей в циклічному режимі. Дані, що зберігаються в пам’яті лічильника, можуть бути за бажанням користувача виведені на РКІ-дисплей з допомогою послідовності довгих (понад 2 с) і коротких (менше

0,5 с) світлових імпульсів, спрямованих на фотодатчик, розташований на щитку лічильника.
Параметри, що відображаються на РКІ-дисплеї лічильника Ф669. Актуальна інформація — дата, час, квадрант, ознака сезонного часу, поточна тарифна зона. Активна і реактивна потужність — значення середньої потужності: поточного періоду інтегрування і всіх періодів останніх 36 діб; максимальні для кожної тарифної зони протягом поточних і останніх 36 діб; максимальні для кожної тарифної зони протягом поточного місяця і останніх 15 місяців. Енергія по кожному тарифу: протягом доби і останніх 5 діб; протягом місяця і останніх 15 місяців; сумарна. Телеметричні дані по кожному тарифу протягом поточного і минулого місяця. Поточні — активна, реактивна і повна потужність в кожній фазі; напруга в кожній фазі;
ток в кожній фазі; коефіцієнт потужності; частота мережі.
Збої — кількість відключень мережі, дата і час останніх 10 відключень; зміна кількості фаз напруги мережі, дата і час останніх 5 вимірювань; кількість і ознаки порушення роботи лічильника; кількість порушень роботи таймера лічильника (при відключенні мережі більше двох тижнів).
Програмовані — тип приладу, заводський номер, код клієнта; часові межі тарифних зон;
календар святкових днів, межі зміни сезонного часу; корекція часу ходу таймера; час інтегрування, призначення релейного виходу, останній день місячного розрахункового періоду, швидкість зв’язку по інтерфейсу «струмова петля», константи вимірювання і телеметрії.
Технічні характеристики
Клас точності: для активної енергії 0, 5; для реактивної енергії 1,0. Варіанти підключення 3-або 4-провідне. Номінальна напруга 58/100;
64/110; 69/120; 120/207; 220/380; 230/400; 100; 110;
120; 220; 230; 380; 400 В. Номінальний (максимальний) струм 1 (1,2) або 5 (6) А. Номінальна частота 50 або 60 Гц. Чутливість 0,08% номінального струму. Період інтегрування середньої потужності 15; 30;


60 хв.


Постійна лічильника: (в імп. / КВт-год) — програмована. Споживання електроенергії у кожному ланцюзі: струму 0,3 В-А; напруги 2,5 В-А. Похибка ходу таймера 0,5 с / 24 ч. Максимальна кількість тарифних зон 4. Максимальна кількість календарних сезонів 5.


Габаритні розміри 328х178х60 мм. Маса 1,4 кг.


Діапазон робочих температур -20 …. + 55 ° С. Міжповірочний інтервал 8 років. Термін служби не менше 20 років.


За бажанням замовника лічильник комплектується з’єднувальним кабелем з оптичною головкою і програмою користувача для IBM-сумісного комп’ютера, що дозволяють проводити перепрограмування параметрів лічильника.


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *