СЧЕТЧИК ЕЛЕКТРИЧНИЙ ІНДУКЦІЙНИЙ типу СО-5У

Опис

Призначений для обліку споживання активної енергії в ланцюгах змінного струму частотою 50 Гц. Застосовується в житлових будинках, обладнаних електроплитами.
Механізм електролічильника змонтований на металевій стійці і складається з вузлів струму і напруги, що утворюють обертає систему з встановленим на ній диском і рахунковим механізмом. Регулювання великих навантажень електролічильника проводиться гальмівним магнітом. На диску встановлено прапорець для регулювання чутливості і самоходу електролічильника.
Технічні характеристики
Клас точності 2,5. Систематична складова відносної похибки лічильника повинна залишатися в межах, встановлених ГОСТ 6570-75 для лічильників класу точності 2,5 після роботи лічильника протягом 4 год при струмі, що дорівнює 120% максимального, і наступного охолодження до нормальної температури. Падіння напруги на контрольних затискачах і міцність гвинтових з’єднань контакт-
них роз’ємів відповідає ГОСТ 8223-68. Номінальний струм 5 або 10А. Номінальна напруга 127 або 220 В. Максимальний струм електролічильника становить 300% номінального.
Габаритні розміри 135х111х212 мм. Установчі розміри: по вертикалі 138 мм, по горизонталі 92 мм. Маса не більше 1,2 кг.
Імовірність безвідмовної роботи протягом 1000 год випробувань при довірчій ймовірності 0,8 становить 0,92.


У комплект поставки електролічильника входять:


кришка затискної коробки, установча коробка, паспорт.


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *