Home / Каталог по автоматизації / Електровимірювальні пристрої, установки і системи / СЧЕТЧИК ЕЛЕКТРИЧНОЇ ЕНЕРГІЇ однофазні електронні типу СОЕБ-1

СЧЕТЧИК ЕЛЕКТРИЧНОЇ ЕНЕРГІЇ однофазні електронні типу СОЕБ-1

Опис

Лічильник (рис. 87) призначений для обліку активної енергії в побуті, в закритих приміщеннях в однофазних двопровідних колах змінного струму, при відсутності в повітрі агресивних парів і газів.
У 1992 р електролічильник СОЕБ-1 пройшов державні випробування і був внесений в Держреєстр вимірювальних приладів.
Лічильник має телеметричний вихід для інформаційно-вимірювальних систем, що забезпечують автоматизацію процесу комерційного і технічного обліку електроспоживання.

Рис. 86. Лічильник електричної енергії однофазний електронний типу СЕО-1

Рис. 87. Лічильник електричної енергії однофазний електронний типу СОЕБ-1
Основою електронного лічильника СОЕБ-1 є мікросхема А01ПС1, яку виготовляють Київським заводом «Квазар» Мікросхема А01ПС1 дозволяє реалізувати будь-який різновид лічильників електричної енергії, що забезпечують багатотарифний облік, попередню оплату. Використовуються в системах автоматизованого збору та обробки інформації про електроспоживання.
Має два світлодіоди для індикації його роботи. Витрата енергії зчитується в кіловат-годинах по 5-ти цифр барабанів у вікні лицьовій панелі, розташованих зліва від коми
Технічні характеристики
Клас точності 2,0 згідно з ГОСТ 26035-83. Номінальна напруга 220 В. Номінальний струм 5 А. Максимальний струм 50 А Частота 50. .60 Гц Передаточне число 1800 імп / кВт год Повна споживана потужність 4,5 В А.
Габаритні розміри 213 < FONT FACE = "Verdana" SIZE = 1> x l32xl80 мм Маса 1,5 кг.
Середнє напрацювання на відмову 35 000 ч. Середній термін служби 24 роки
Умови експлуатації, температура навколишнього повітря -10 +50 «С, відносна вологість 80% при 35» З

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *