Home / Каталог по автоматизації / Електровимірювальні пристрої, установки і системи / СЧЕТЧИК ЕЛЕКТРИЧНОЇ ЕНЕРГІЇ однофазні ІНДУКЦІЙНИЙ ПОБУТОВОЇ типу СО-ІБ

СЧЕТЧИК ЕЛЕКТРИЧНОЇ ЕНЕРГІЇ однофазні ІНДУКЦІЙНИЙ ПОБУТОВОЇ типу СО-ІБ

Опис

Призначений для обліку активної енергії змінного струму. Має стопор зворотного ходу і рахунковий механізм барабанного типу.
Витрата енергії враховується в кіловат-годинах по п’яти цифр барабана в вікні щитка, розташованих зліва від коми. Крайній праворуч барабан облямований чорним кольором і показує десяті частки кіловат-години.
Технічні характеристики
Клас точності 2. Номінальний струм 5 або 10 А. Номінальна напруга 220 В. Номінальна частота 50 Гц. Максимальний струм 600% номінального струму.
Диск лічильника починає і продовжує безперервно обертатися при номінальній напрузі, cosy? = 1 і струмі, що не перевищує 0,45% номінального. Чи не повинен здійснювати більше одного повного обороту при відсутності струму в послідовному ланцюзі і при напрузі 80 … 110% номінального.
Споживана повна потужність в ланцюзі напруги при номінальних напругах і частоті не більше 4 В-А, активна потужність — 1, 3 Вт. Споживана повна потужність в кола струму при номінальних струмі і частоті 0,3 В-А.
Габаритні і установочні розміри наведені на рис. 24. Маса не більше 1,5 кг.
Середній термін служби не менше 40 років.
Монтаж лічильників здійснюється на стендах або щитах, не схильних до вібрації в закритих приміщеннях.
Лічильники експлуатуються в закритих приміщеннях при температурі навколишнього повітря -20 … + 55 ° с і відносній вологості не більше 80% при 25 ° с, при відсутності в повітрі агресивних парів і газів.
у комплект поставки входять: лічильник з кришкою, пакувальна коробка, паспорт, технічний опис і інструкція з експлуатації.


Рис. 24. Габаритний креслення лічильника типу СО-ІБ

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *