Home / Каталог по автоматизації / Електровимірювальні пристрої, установки і системи / СЧЕТЧИК електричної енергії трифазного електронного реверсивного типу ADD-ED0.3F

СЧЕТЧИК електричної енергії трифазного електронного реверсивного типу ADD-ED0.3F

Опис

Лічильник (рис. 99) призначений для вимірювання активної і реактивної електричної енергії в трифазних ланцюгах змінного струму за двома напрямками, а також для контролю додаткових параметрів, що характеризують якість електроенергії, що постачається.

Рис. 99. Лічильник електричної енергії типу ADD-ED0.3F
Застосовується для технічного і комерційного обліку виробленої, що розподіляється і споживаної електроенергії. Лічильник може використовуватися автономно або в складі автоматизованих систем контролю та обліку електроенергії (АСКОЕ), завдяки наявності стандартного рахункового імпульсного виходу і цифрового інтерфейсного порту.
Лічильник являє собою багатофункціональний мікропроцесорний прилад обліку, виконаний на базі трансформаторної схеми вимірювання.
Лічильник випускається в двох варіантах (А, в) виконання: на базі 3-елементної (варіант А) або 2-елементної (варіант в) схем вимірювання.
у складі лічильника шість підсумкових пристроїв, які здійснюють окремий облік електричної активної енергії прямого і зворотного напрямків безпосередньо в кіловат-годинах і реактивної енергії за чотирма квадрантам в кВАр-годинах. Лічильник має енергонезалежною пам’яттю, що зберігає дані при відключенні живлення. Для обміну інформацією з зовнішніми пристроями використовується цифровий порт ( «струмова петля» або CAN). Швидкість обміну 9600 біт / с.
Для індикації показань лічильник оснащений дворядковим рідкокристалічним дисплеєм. Порядок індикації показань програмується в будь-якій послідовності і може бути заданий дистанційно — через інтерфейсний порт. На екрані відображається стан автоматично змінюють один одного в заданому порядку через кожні 5 … 10 с.
Лічильник виконує наступні функції: вимірювання активної і реактивної електричної енергії окремо по кожній фазі в двох напрямках;
визначення активної і реактивної потужності по кожній фазі; вимірювання величини напруги по кожній фазі; вимірювання частоти; відлік і індикацію поточного часу в форматі: рік / місяць / день / год / хвилина / секунда; реєстрацію облікової інформації на
заданому інтервалі (1 … 60 хв / 1 … 24 часах32 вибірки); реєстрацію макс. / хв. значень параметра на заданому часовому інтервалі; облік перерв в подачі електроживлення. Запам’ятовування до 32-х останніх перерв із зазначенням дати / часу кожного відключення і включення.
Характерні особливості лічильника: готовність до роботи не більше, ніж через 5 секунд після подачі номінальної напруги; практично повна відсутність самоходу лічильника; конструкція лічильника відповідає вимогам ГОСТ 30206 і ГОСТ 26035; з електробезпеки лічильник відповідає класу захисту II за ГОСТ 12.2.007.0.
Технічні характеристики
Клас точності: активної енергії 0,5, реактивної енергії 1. Номінальна фазна напруга 3х220 В (А); 3х57,7 В (В). Частота мережі (50 ± 2,5) Гц. Сила струму: номінальна 5 А; максимальна б А. Поріг чутливості лічильника при вимірюванні енергії: активної I = 0,001 I (cos

= 1); реактивної Р = 25 • 10 ‘ 4 КРном ( sin «Р = 1). Передаточне число лічильника при вимірі енергії: активної 1250 імп. / кВт-год; реактивної 1250 імп. / квар-ч. Повна потужність, споживана в номінальному режимі кожної ланцюгом напруги лічильника при вимірюванні енергії: активної не більше 10 в-А; реактивної не більше 3 в • А. Повна потужність, споживана в номінальному режимі кожної ланцюгом струму лічильника при вимірюванні енергії: активної не більше 1 в • А, реактивної не більше 0,5 в-А. Маса лічильника не більше 1,5 кг.
Умови експлуатації: робоча температура навколишнього повітря -10 … + 45 ° С, відносна вологість 98% при 25 ° С (ГОСТ 22261); встановлюється в закритих приміщеннях.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *