Home / Каталог по автоматизації / Електровимірювальні пристрої, установки і системи / СЧЕТЧИК КІЛОВАТ-ГОДИН феродинамічні СИСТЕМИ ПОСТІЙНОГО СТРУМУ типу СКОТ-Д621

СЧЕТЧИК КІЛОВАТ-ГОДИН феродинамічні СИСТЕМИ ПОСТІЙНОГО СТРУМУ типу СКОТ-Д621

Опис

Призначений для обліку електроенергії на електрорухомому складі залізниць.
Працює в комплекті з індивідуальним додатковим опором типу РбООМ і каліброваним шунтом 150 ШС. Виготовляється з приєднаними до нього сполучними проводами, довжина кожного з яких складає 0,68 м. На вимогу замовника лічильник може бути виготовлений з довжиною проводів, що приєднують його до шунт, 1,7 м.
Якір лічильника через додатковий опір приєднаний до мережі , тому струм якоря пропорційний мережі. Струмовий ланцюг лічильника підключена до зовнішнього шунту, тому магнітний потік, створюваний струмового обмоткою, пропорційний струму навантаження. Струм якоря, взаємодіючи з магнітним потоком котушки, створює крутний момент, пропорційний напрузі мережі і струму навантаження, тобто пропорційний потужності, споживаної навантаженням.
Гальмівний момент лічильника створюється при взаємодії струмів Фуко, що виникають в диску при проходженні його повз полюсів магнітів, з потоком цих магнітів. Гальмівний момент пропорційний швидкості обертання якоря. Таким чином, в сталому режимі при рівності гальмівного і крутного моментів швидкість обертання якоря прямо пропорційна потужності, споживаної навантаженням.
Обертання якоря через редуктор повідомляється счетному механізму.
Основними складовими частинами лічильника є два вузла: рухома система і струмовий ланцюг. Рухома система складається з .’стакана і кільця, на яких кріпляться три котушки напруги; трехпластінчатого колектора; іскрогасні контуру, що складається з опорів і конденсаторів; гальмівного алюмінієвого диска; черв’яка і осі рухомої системи, що спирається на підп’ятник. Струмовий ланцюг складається з магнітопровода і струмового обмотки. Струмовий обмотка розташована на внутрішньому сердечнику магнітопровода.
Всі елементи лічильника знаходяться на стійці. Для забезпечення нормальної роботи лічильника в умовах вібрації стійка поставлена ​​на внутрішні амортизатори.
Технічні характеристики
Клас точності 2,5. Межа допустимої систематичної складової основної відносної похибки при нормальних умовах і номінальній вхідній напрузі не перевищує значень ± 3,0;
± 2,5; ± 3,0 при струмі, що становить відповідно 20; 50 … 120, 150% номінального значення. Поріг чутливості не більше 2% номінального струму. Номінальні струми лічильника 300; 750; 1500 А. Номінальні напруги 1500; 3000 В. Допустимі коефіцієнти зміни відносної похибки: не більше 0,2% на 1 К (1 ° С) зміни температури в

межах 233 … 323 К; не більше 0,25% на 1 ° нахилу в будь-яку сторону від вертикального положення; не більше 5% впливу зовнішнього магнітного поля; не більше 0,25% на 1% зміни напруги в межах ± 10% номінального значення. Потужність, споживана токовой ланцюгом лічильника і шунтом, не більше 16 Вт на кожні 100 А номінального струму. Потужність, споживана ланцюгом напруги лічильника і додатковим опором, не більше 2,5 Вт на кожні 100 В номінальної напруги. Електрична ізоляція між ізольованими електричними ланцюгами, з’єднаними між собою, і корпусом лічильника витримує протягом 1 хв дію випробувальної напруги 2000 В синусоїдальної форми частотою 50 Гц. Електрична ізоляція між зажимами додаткового опору і його кріпильними лапками, електрично з’єднаними між собою, витримує протягом 1 хв дію випробувальної напруги синусоїдальної форми частотою 50 Гц діючим значенням 5 кВ (7 кВ) для лічильників з номінальним напругою 1500 В (3000 В). < / P>

Габаритні розміри: лічильника 277х193х169 мм;
додаткового опору 293х340х141 мм. Маса:
лічильника не більше 7 кг; додаткового опору не більше 5,5 кг; шунта не більше 5,5 кг.
Напрацювання на відмову не менше 19 000 ч. Середній термін служби не менше 10 років.
При установці лічильника необхідно стежити за тим, щоб корпус не відхилявся від вертикалі більш ніж на 1 ° .


У комплект поставки входять: лічильник СКОТ-Д621 з сполучними проводами, додатковий опір, зовнішній калібрований шунт 150 ШС, паспорт.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *