СЧЕТЧИК реактивної потужності типу ЦЕ6801

Опис

Лічильник (рис. 72) призначений для вимірювання реактивної енергії в трифазних три і чотирьох провідних ланцюгах змінного струму. Застосовується в інформаційно-вимірювальних системах обліку енергії в якості датчика збільшення реактивної енергії і телевимірювання потужності.

Рис. 72. Лічильник реактивної потужності типу ЦЕ6801
Являє собою аналого-цифровий пристрій час-імпульсного типу з попереднім перетворенням потужності в аналоговий сигнал за відомим методом ШІМ-АІМ з широтно-імпульс-ний модуляцією тривалості (ШИМ) в каналі перетворення струму і модуляцією амплітуди (АІМ) в ланцюзі перетворення напруги і подальшим перетворенням аналогового сигналу в частоту проходження імпульсів, підсумовування яких дає кількість споживаної енергії.
Лічильник складається з двоканального перетворювача потужності ШІМ-АІМ 7, 2, 3 (рис. 73) в струм, перетворювача струм-частота 4, пристрою гальванічного поділу телеметричних виходів від вимірювальних ланцюгів, подільника частоти 7 з виходами на управління кроковим двигуном б і на оптичні індикатори. Елементом індикації лічильника є пристрій барабанного типу з приводом від крокової

двигуна 5. Для полегшення прискореної механізації тваринницьких дистанційного обліку електроенергії лічильник має два додаткових імпульсних виходу подільника частоти. Вихід основного передавального пристрою реалізований за схемою з відкритим колектором, перевірочний-активний-струмовий. Харчування лічильника здійснюється від вимірювальних ланцюгів напруги після відповідного перетворення і стабілізації 8.


Лічильник виконаний в пластмасовому корпусі і має дві модифікації, що відрізняються значенням номінального струму. Затискачі для приєднання лічильника до мережі і телеметричні виходи закриваються пластмасовою кришкою, на якій розташований шильдик для вказівки коефіцієнтів трансформації вимірювальних трансформаторів струму і напруги.
Елементна база-інтегральні мікросхеми.
Технічні характеристики
Клас точності лічильників 1,5. Номінальна фазна напруга lOOv ^ В. Номінальний струм: для ЦЕ6801 / 1 + 1 А; для ЦЕ6801 / 2 5 А. Частота вимірювальної мережі 47 … 63 Гц. Повна потужність, споживана ланцюгом лічильника: паралельної 1 По-А, послідовної 0,3 В-А. Діапазон напруг 0,85 (/ ном … 1,1 t / ном. Діапазон струмів 0,01 / ном ••• 1,25 / ном Електрична міцність ізоляції: між послідовними і паралельними ланцюгами, між послідовними ланцюгами різних фаз 600 В; між усіма з’єднаними між собою вхідними ланцюгами і корпусом 1,5 кВ; між вхідними клемами і клемами інших ланцюгів 500 В; між послідовними і паралельними ланцюгами, між послідовними ланцюгами і корпусом 8000 в імпульсної напруги.
Габаритні розміри 92х177х284 мм. маса 3 кг.
Середнє напрацювання на відмову 2000 ч.
Лічильник призначений для роботи при температурі навколишнього повітря -Ю … + 50 ° С і відносній вологості 98% при 25 ° С.


У комплект поставки входять: лічильник ЦЕ6801 (одне з виконань), експлуатаційна документація. Інструкція по повірці висилається на вимогу організацій, які виробляють регулювання і повірку лічильників. Керівництво по середньому ремонту і ката —


лог деталей висилається на вимогу організації, що проводить ремонт лічильників.


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *