СЧЕТЧИК трифазні ЗРАЗКОВИЙ типу ЦЕ6806П-02

Опис

Лічильник (рис. 71) призначений для повірки індукційних і електронних одно- і трифазних лічильників активної електричної енергії класу точності 1,0 і менш точних. Може використовуватися в складі вимірювальних установок і автономно.

Рис. 71. Лічильник зразковий трифазний типу ЦЕ6806П
Для проведення вимірювань лічильник підключається в трьох- і чотирьох провідних трифазну вимірювальну ланцюг або двухпроводную однофазную ланцюг.
Лічильник має: частотні виходи «F1» і «F2», призначені для проведення перевірки; виносний пристрій для управління проведенням повірки.
Залежно від встановленого режиму лічильник відображає на індикаторному табло результати наступних вимірювань: виміряне значення потужності (усереднене за 1 с), В / Т; виміряне значення потужності (усереднене за 10 с), В / Т; виміряне значення енергії, w, В / Т / З /, за час, заданий оператором.
Лічильник забезпечує введення з клавіатури і виведення на індикація: передавального числа вивіреного лічильника 10 … 200. 000 імп. / кВт-год; кількість обертів Про … 1000 і значення номінального струму, а також результати вимірювань потужності в Вт або вар і похибки вивіреного лічильника в процентах.
Конструктивно лічильник виконаний у вигляді переносного приладу з ручкою.
Технічні характеристики < / strong>
Клас точності вимірювання енергії та потужності 0,2. Номінальні вимірювані напруги 3х100 / 100 ^ 3 В, 3×220 / 220V3 В, 3х380 / 380 ^ 3 В. Але —

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *