Home / Каталог по автоматизації / Електровимірювальні пристрої, установки і системи / ШАФИ І Щити РОЗПОДІЛУ ТА ОБЛІКУ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ СЕРІЇ ШРУ, ШУЕ, ШРЕ, ЩУР

ШАФИ І Щити РОЗПОДІЛУ ТА ОБЛІКУ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ СЕРІЇ ШРУ, ШУЕ, ШРЕ, ЩУР

Опис

Призначені для невеликих громадських і побутових будівель (котеджів), виробничих підприємств і вбудованих об’єктів (офісів, магазинів і т. П.), Фермерських господарств та інших споживачів електроенергії на напругу 380/220 В в мережах з глухозаземленою нейтраллю трифазного змінного струму частотою 50 Гц і на напругу 220 В, частотою 50 Гц.
Функціонально шафи ШРУ мають наступні виконання:
1. Шафа розподілу та обліку електроенергії (ШРУЕ) з прямим включенням лічильника обліку електроенергії: ШРУЕ-1-на напругу 220 В і струм не більше 50 А; ШРУЕ-3-на напругу 380/220 В і струм не більше 100 А.
На введенні ШРУЕ використовується автоматичний вимикач (АВ) або пристрій захисного відключення (УЗО).
Розподіл електроенергії виробляється апаратами АВ або УЗО.
Облік електроенергії на всі шафи ШРУЕ до 50 А проводиться за допомогою електронного лічильника, який має телеметричний вихід для інформаційно-вимірювальної системи, на ШРУЕ-3 додатково є виконання з індивідуальним лічильником.
Шафа ШРУЕ можна використовувати індивідуально для прийому, розподілу та обліку електроенергії невеликих об’єктів побутового, громадського та виробничого призначення або в комплексі з шафами серії ШРУ.
2. Шафа обліку електроенергії (ШУЕ) з включенням лічильника електроенергії через трансформатор струму: ШУЕ-1-на напругу 220 В і струм не більше 100 А; ШУЕ-З-на напругу 380/220 В і струм не більше 400 А.
На введенні ШУЕ використовується АВ або АВ з додатковим блоком диференційного захисту.
Вихідна напруга з шафи ШУЕ знімається з трансформатора струму або проводиться розподіл електроенергії апаратами АВ і УЗО.
Шафа ШУЕ призначений для прийому, обліку та розподілу електроенергії більших об’єктів разом із шафами серії ШРУ.
3. Шафа розподілу електроенергії (ШРЕ):
ШРЕ-1-на напругу 380/220 В і струм не більше 100 А; ШРЕ-З-на напругу 380/220 В і струм не більше 400 А.
Вхідна напруга в шафу ШРЕ подається або на вступній АВ, або безпосередньо на апарати розподілу.
Розподіл електроенергії виробляється АВ і УЗО.
шафа ШРЕ призначений для розподілу електроенергії з розширеною функцією захисту і використовується спільно з шафами серії ШРУ.
4. Щиток обліку і розподілу серії ЩУР: ЩУР — на напругу 220 В і струм не більше 50 А.
На введенні ЩУР використовується АВ або УЗО.
Розподіл електроенергії виробляється за допомогою АВ або УЗО.
Залежно від виконання на ЩУР може бути додатково встановлено до двох електричних розеток і однієї лампочки.
Відкритий щиток ЩУР призначений для прийому, обліку та розподілу електроенергії невеликих об’єктів, житлових і громадських будівель, торгових кіосків і палаток, котеджів, дачних і садових будиночків, гаражів та інших об’єктів приватної власності.
Електрична схема шаф і щитів серії ШРУ забезпечує:
1. Прийом, розподіл і облік електричної енергії за однофазною або трифазної мережі.
2. Захист людини від ураження електричним струмом.
3. Захист від пожеж при несправності в електричній проводці.
4. Захист вихідних ланцюгів від перевантажень і струмів короткого замикання.
5. Дистанційне відключення від мережі при виникненні пожежної ситуації. ШРУ забезпечують також автоматизацію заводів скляного, керамічного, цегляного і нерудної виробництва;
автоматизацію технологічних процесів виробництва будівельного і технічного скла, склотари і сортового посуду; автоматизацію теплових процесів тунельних і роликових печей випалу будматеріалів; автоматизацію сушильних агрегатів будь-яких типів на газі; автоматизацію парових та водогрійних котлів малої і середньої потужності; сісгеми управління пресами серії РУ виробництва Німеччини; пристрою розпалу й контролю роботи газових пальників; пристрою контролю і попередження завалів в роликових або тунельних печах довжиною до 90 м;
пристрої обліку продукції до восьми потоків одночасно з перетворенням інформації в еквівалентні показники; датчики позиційні інфрачервоні чутливістю від 0.1 м до 1.4 м на напруга живлення 10 … 30 В.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *