Home / Каталог по автоматизації / Шумоміри МАЛОГАБАРИТНИЙ ТИПУ ШМ-1М1 *

Шумоміри МАЛОГАБАРИТНИЙ ТИПУ ШМ-1М1 *

Опис

Шумомер (рис. 29) призначений для вимірювання рівня звуку і параметрів шуму на промислових підприємствах, в лабораторних і польових умовах. Може використовуватися органами санепідемстанції, інститутами охорони і гігієни праці, лабораторіями та службами техніки безпеки підприємств при контролі рівня шуму на робочих місцях і розробці заходів щодо їх зниження до допустимих норм.Рис. 29. Шумомер малогабаритний типу ШМ-1М1
Принцип роботи пристрою заснований на перетворенні звукових коливань досліджуваних об’єктів в пропорційні їм електричні сигнали, які потім посилюються і вимірюються за допомогою вимірювального приладу. В якості перетворювача звукових коливань в електричні сигнали використовується конденсаторний мікрофон, який забезпечує точні результати вимірювань.


Технічні характеристики

Клас точності 2. Робочий діапазон частот 20 … 8000 Гц. Верхня межа динамічного діапазону 140 дБ. Нижня межа при частотній характеристиці: А і В 25 дБ; З і Лін 30 дБ. Коефіцієнт амплітуди вхідних сигналів не менше 5. Середнє квадратичне значення номінального напруги на вхідному гнізді шумомера 1 В. Харчування-від двох батарей напругою 3 В. Струм, споживаний шумомером, не більше 100 мА.


Габаритні розміри: вимірювального приладу 92х74х238 мм; капсуля мікрофонного конденсаторного М 101 023,77х19 мм. Маса вимірювального приладу 0,85 кг.


Повний середній термін служби шумомера не менше 8 років при роботі протягом року не більше 12 000 ч. Час безперервної роботи не більше 10 ч.


Умови експлуатації: температура навколишнього середовища -Ю … + 50 ° С; відносна вологість 90% при 30 ° С.


У комплект поставки входять: вимірювальний прилад, сполучна пристрій, капсуль мікрофонний конденсаторний типу Ml 01, екран П11, рефлектор П7, комплект ЗІП, експлуатаційна документація.


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *