СІНХРОНОМЕТР типу ЧК7-50

Опис

Сінхронометр (рис. 98) призначений для синхронізації просторово рознесених шкал часу, вимірювання поточного часу і дати, визначення моментів здійснення подій по еталонним сигналам частоти і часу, що передаються спеціалізованими радіостанціями Державного стандарту. Області застосування: метрологія, астрономія, геофізика, транспорт, енергетика та ін.

Принцип дії приладу заснований на синхронізації тимчасової затримки власної шкали часу по положенню тимчасових міток, що містяться в еталонних радиосигналах, за допомогою системи автоматичного спостереження за затримкою. Прилад формує мітки часу 0,1 с; 1 с, 60 с, автоматично синхронізовані за шкалою Державного стандарту частоти і часу. Є можливість вводити з передньої панелі приладу величину затримки радіосигналу на трасі поширення.
Виділення тимчасової інформації здійснюється шляхом демодуляції еталонних сигналів частоти і часу з подальшим декодуванням за допомогою вбудованої мікроЕОМ. Вся тимчасова інформація (поточний час -Московською поясний, календар Григоріанський, юліанський дата, значення різниці шкал часу UT1-UTC), що міститься в еталонних радиосигналах, виводиться на РК-індикатор і через інтерфейс IEC 625. Так само передбачено виведення хронометричні інформації в послідовному коді ЛХС.
за зовнішнім імпульсного сигналу «Опитування» і по командам, які передаються через інтерфейс IEC 625, можна фіксувати час здійснення подій.
Технічні характеристики


Діапазон частот прийнятих радіосигналів:
50 кГц; 66, (6) кГц. Чутливість не гірше 2 мкВ. Похибка автоматичної синхронізації шкал часу не більше 20 мкс. Споживана потужність 75 В-А. Габаритні розміри 160х240х512 мм. Маса 15кг.
Умови експлуатації: діапазон робочих температур -10 … + 50 «С, відносна вологість повітря до 98% при 25» С.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *