Home / Каталог по автоматизації / Електровимірювальні пристрої, установки і системи / СИСТЕМА ОРГАНІЗАЦІЇ двотарифними ОБЛІКУ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ ТАУ

СИСТЕМА ОРГАНІЗАЦІЇ двотарифними ОБЛІКУ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ ТАУ

Опис

Призначена для організації двотарифного обліку електроенергії в житловому секторі з використанням двухтарифні індукційних електролічильників типу СО-514.
Побудована за принципом групового управління перемиканням тарифного пристрої (ТАУ) в електролічильнику СО-514 за допомогою пристрою перемикання тарифу (ППС), що представляє собою високоточні електронний годинник, суміщені з потужним контактором (перемикачем).
Введена система підключення котушки ТАУ в лічильнику СО-514, що здійснює підключення лічильників до УПТ одним безперервним проводом (2,5 мм), що полегшує монтаж системи та знижує витрати (рис. 11).
Основним тарифом вважається високий денний тариф (верхній регістр лічильника), т. е. за відсутності сигналу від УПТ. При настанні часу нічного тарифу УПТ формує сигнал у вигляді появи фази в проводі зв’язку, лічильники при цьому перемикаються на нижній регістр.
УПТ розміщується в місці знаходження головного автоматичного вимикача житлового будинку (під’їзду), підключається до «фазі» і «нулю» по ланцюгу харчування годинникового механізму, а до клеми контактора УПТ підключається тільки «фаза».
Проводка виконується проводом (2,5 мм) від другої клеми контактора до першого лічильника на першому поверсі до клеми «6» першого лічильника, далі з клеми «7» першого лічильника на клему «6» другого і т. д. до останнього лічильника останнього поверху.
УПТ має в своєму складі резервне джерело живлення на випадок відключення від мережі, який підтримує хід годинника протягом більше 5 днів. < / P>

‘ «Відсутня в номенклатурі заводу-виготовлювача


Заходи захисту від саботажу. При обриві проводу
зв’язку виключається пільговий тариф у обірвав і у всіх споживачів вище поверхом.
Споживачі самі контролюють (періодично) перемикання на нічний тариф по стрілці-покажчику на щитку. У разі несправності дзвонять черговому електромонтерові Енергозбуту.
Для виключення спроб перекоммутации проводів зв’язку УПТ, а також підведення фази на контакт «6» лічильника, доцільно введення нових суворих заходів до споживачів енергії за пошкодження пломби на клемній кришці, у вигляді відключення від пільгового відпуску електроенергії, про що сповіщає попереджувальний напис на клемній кришці.
Технічні характеристики УПТ


Точність ходу ± 1 с / день. Комутований струм і напруга 10 А / ~ 250 В. Напруга управління тарифного пристрою ~ 220 … 240 В. Потужність споживання 4,4 В-А. Тривалість заряду 70 год. Точність ходу годинникового механізму близько 5 хв / рік. Габаритні розміри 175х105х71 мм.
Резерв ходу годинника 150 ч. Температурний діапазон -Ю … + 55 ° С.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *