Home / Каталог по автоматизації / Електровимірювальні пристрої, установки і системи / Система розподілу ВИМІРЮВАЛЬНА (РІС) НА БАЗІ ВИМІРЮВАЛЬНИХ МОДУЛІВ ЦТ2170

Система розподілу ВИМІРЮВАЛЬНА (РІС) НА БАЗІ ВИМІРЮВАЛЬНИХ МОДУЛІВ ЦТ2170

Опис

РІС — це спеціалізована, асинхронна, локальна мережа для збору розподілених даних, що поєднує високу чистоту сигналу та інші експлуатаційні характеристики з низькою вартістю і малим споживанням енергії.
РІС являє собою набір різноманітних периферійних, автономних модулів, які здатні вирішувати локальні завдання збору, попередньої обробки і передачі вимірювальної інформації, а також формувати сигнали управління промисловим об’єктам по командам, що отримуються від контролера РІС. Вимірювальні модулі об’єднуються в локальну мережу за допомогою єдиного интерфейсного каналу зв’язку і загального протоколу обміну вимірювальної і керуючої інформацією.
Архітектура РІС має кільцевої моноканал зі способом об’єднання модулів в послідовний ланцюг. Як фізичного інтерфейсу використовується канал зв’язку типу RS-232C, що дозволяє застосовувати РІС практично з будь-якими типу ми персональних комп’ютерів без використання додаткових інтерфейсних карт. Харчування на модулі видається від двополярного джерела живлення по до по л і й т ялина але і двухпроводной лінії зв’язку. Компенсація втрати швидкодії обміну досягається за рахунок опти


мінімізації протоколу обміну між вимірювальними модулями і контролером РІС.


Перевагою РІС є:


розподіленої — модулі можуть бути об’єднані в ланцюг довжиною 1 км;


міцної — протистоять жорстким зовнішніх впливів як при установці в виробничих приміщеннях, так і поза завданні;


думаючої — вимірюють і переводять вимірювані величини в технічні одиниці;


розвивається — швидкість збору даних зберігається з додаванням додаткових каналів;


точної — 16-бітовий аналого-ціфровоі перетворювач, чутливістю 1 мкВ, забезпечує високу помсхоподавленіе;


надійної — виявлення помилок при передачі даних і повторне опитування блоку для отримання правильної інформації;


економічною — 1000 розподільних каналів збору інформації, що з’єднуються між собою 3- або 4-кабель прокладається, усувають необхідність застосування довгих сполучних проводів, що йдуть від кожного окремого датчика.


Склад РІС:


ЦТ2170-1 вимірювальні модулі для аналогових сигналів; ЦТ2170-2 вимірювальні модулі для дискретних сигналів двухполярниі джерело постійної напруги 10-30 В потужністю не менше 10 Вт (в комплект поставки не входить) — для одного модуля.


Про з’єднання RS232C (в комплект поставки не входить).


Замовленню підлягають тільки модулі ЦТ2170-1 і ЦТ2170-2 в необхідних замовнику кількостях.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *