Home / Каталог по автоматизації / Електровимірювальні пристрої, установки і системи / СТЕНД ДЛЯ РЕГУЛЮВАННЯ І ПЕРЕВІРКИ однофазні електронні ЛІЧИЛЬНИКІВ типу ЦУ7003

СТЕНД ДЛЯ РЕГУЛЮВАННЯ І ПЕРЕВІРКИ однофазні електронні ЛІЧИЛЬНИКІВ типу ЦУ7003

Опис


Рис. 151. Установка для повірки лічильників електричної енергії типу МК6801
Як зразкового використовується лічильник ЦЕ6802.
Установка має: можливість відображення результатів вимірювання на індикаторному табло зразкового лічильника; можливість підключення входів дистанційного керування режимом вимірювання енергії повіряються лічильників; висновок результатів вимірювання на зовнішній пристрій через інтерфейс (ИРПС); автоматизацію обробки результатів вимірювань.
Технічні характеристики


Класи точності повіряються засобів вимірювань:
активної потужності і енергії 0,2 і грубіші;
реактивної потужності і енергії 0,5 і грубіші. Кількість одночасно повіряються лічильників: в корпусах підвісного типу до 8; в корпусах настільного типу до 4.
Класи точності при вимірюванні: активної потужності, енергії 0,06; реактивної потужності, енергії 0,1;
напруги змінного струму 0,2; сили змінного струму 0,2. Номінальні напруги: фазні 57,7, 127, 220 В; лінійні 100, 220, 380 В. Діапазон напруг 86-110% номінальної напруги. Номінальні струми 1; 5 А. Діапазон значень струмів 1-150% номінального.

Призначений для виконання регулювання і автоматизованої повірки однофазних електронних лічильників активної енергії класу точності 1,0 і менш точних при ремонті і в умовах виробництва.
Використання стенду забезпечує вирішення наступних завдань: підвищення достовірності результатів регулювання і повірки за рахунок виключення суб’єктивних помилок при визначенні похибок і забезпечення високої стабільності інформативних параметрів вхідного сигналу лічильників — напруги, сили струму і коефіцієнта потужності; підвищення продуктивності регулювання за рахунок автоматизованої установки інформативних параметрів вхідного сигналу лічильників; автоматизовану повірку лічильників, включаючи визначення похибок, перевірку порога чутливості і відсутність самоходу.
Стенд складається з двох блоків:
столу, на якому розміщені пристрої для підключення регульованих або повіряються лічильників, зразковий ватметр-лічильник ЦЕ7004 класу точності 0,2 , клавіатура управління і два дисплеї для індикації похибок лічильників;
блоку управління і харчування, що представляє собою стабілізований джерело живлення вимірювальних ланцюгів з програмним управлінням.
Стенд забезпечує одночасну регулювання або перевірку двох однофазних електронних лічильників електричної енергії, мають такі основні параметри : номінальна напруга 220 В; номінальна сила струму 5 А;


максимальна — 50 А.
Стенд забезпечує регулювання і визначення похибок регульованих лічильників за методом зразкового лічильника і автоматичну перевірку лічильників шляхом визначення їх похибки в чотирьох режимах.
При виконанні повірки перехід до чергового режиму проводиться автоматично після визначення значень похибок лічильників на встановленому раніше режимі. Відключення лічильників проводиться після отримання результатів перевірки на всіх режимах.
Час визначення значень похибок двох лічильників на чотирьох режимах не перевищує 2 хв.
Стенд проводить перевірку відсутності самоходу при зниженому і підвищеному напрузі і перевірку порога чутливості.
Стенд забезпечує індикацію значень похибок регульованих або повіряються лічильників у відсотках на кожному з режимів (значення, отримані при перевірці, зберігаються і можуть бути переглянуті), а також результатів повірки ( «ГОДЕН» або «ШЛЮБ»).
Частота напруги і струму, подаються на лічильники, синхронізована з частотою мережі живлення стенду. Форма кривих напруги і струму — синусоїдальна з коефіцієнтом нелінійних спотворень не більше 2%.
Значення інформативних параметрів вхідного сигналу встановлюються з похибкою, що не перевищує 2% для напруги і сили струму і 5% для коефіцієнта потужності.


Габаритні розміри: столу 900х600х1100 мм;


блоку управління і харчування 320х480х570 мм.


За погодженням із замовником можливе виконання стендів з будь-якими режимами регулювання і повірки.


Розробник: АТ «НДІ» Електромера «, С.-Петербург.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *