Home / Каталог по автоматизації / ТАХОМЕТР-суматори

ТАХОМЕТР-суматори

Опис

Призначений для вимірювання швидкості конвеєра і підрахунку кількості виробів. Може експлуатуватися як автономно працюючий пристрій, так і в складі комплексів АСУТП.


Принцип дії пристрою заснований на підрахунку кількості імпульсів, що знаходяться в певній відповідності зі швидкістю конвеєра, за одиницю часу. Швидкість конвеєра відображається на тризначному цифровому табло (максимальне відображається значення 999).


Під час налаштування тахометра-суматора необхідно задати довжину обраховується вироби. При русі конвеєра відбувається безперервний підрахунок кількості виробів і відображення цього значення на чотиризначному табло (максимальне відображається значення 9999). При досягненні максимального значення індикатори, що відображають кількість виробів, обнуляються і починають блимати. Починається наступний цикл рахунку з нульового значення при миготливих індикаторів кількості виробів. Після закінчення другого циклу процес рахунку припиняється і на індикаторах кількості виробів відображається миготливе значення 9999. Натисканням кнопки «Скидання» індикатори, що відображають кількість виробів, обнуляються і процес підрахунку виробів починається спочатку.


У тахометрі-сумматоре передбачається підживлення ОЗУ зовнішнім джерелом живлення при пропажі напруги.



Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *