Home / Каталог по автоматизації / ТОВЩИНОМІР МАГНІТНИЙ типу МТ-50НЦ

ТОВЩИНОМІР МАГНІТНИЙ типу МТ-50НЦ

Опис

Товщиномір (рис. 65) призначений для вимірювання товщини немагнітних покриттів (лаки, фарби, кольорові метали, нанесені гальванічним способом і ін.), Нанесених на основа —
ня з феромагнітних марок сталей. Принцип дії заснований на магнітному методі, при якому реєструється зміна магнітного опору між феромагнітним сердечником перетворювача і феромагнітним підставою контрольованого вироби, обумовлене товщиною вимірюваного покриття. Товщиномір має цифровий рідкокристалічний індикатор, число розрядів 3,5. Оснащений пристроєм пам’яті (фіксації) результатів вимірювання на індикаторі, причому скидання здійснюється автоматично при новій установці перетворювача на виріб. Має вбудований імітатор, що дозволяє здійснювати підготовку до роботи без використання заходів товщини.


Технічні характеристики


Діапазон вимірюваних товщин 50 … 2000 мкм. Межа основної допустимої похибки ± (0, ОЗХ + 0,5) мкм, де Х — вимірюється значення. Харчування — від мережі змінного струму: напруга 220 В, частота 50 Гц; від двох батарей типу «Корунд». Потужність, споживана від мережі, не більше 1,5 В-А. Час безперервної роботи від одного комплекту батарей не менше 50 год. Габаритні розміри не більше 180х80х40 мм. Маса не більше 0,45 кг.


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *