ВИМІРНИКИ ТИПІВ ФОЗОЗ. 1 І ФОЗОЗ. 1 К

Опис

Вимірювачі (рис. 142) щитові, вузькопрофільні, однодіапазонні, мікропроцесорні, з цифровим відліком призначені для вимірювання і трипозиційного регулювання постійного струму і напруги, а також сигналізації при виході вимірюваної величини за межі зони допустимих значень (зони регулювання) або допустимі межі. ФОЗОЗ. 1 — вимірювачі постійного струму і постійної напруги; ФОЗОЗ. 1 К — вимірювачі-регулятори постійного струму і постійної напруги.
Використовуються в енергетиці, машинобудуванні, хімічній і нафтохімічній промисловості і комунальному хозяйстве.Потребляемая потужність не більше 8 В-А. Габаритні розміри 160х30х215 мм. Маса не більше 0,7 кг. Монтаж приладу на щиті показаний на рис. 141.


Передбачено: чотири вимірювальних входу; висока здатність навантаження контактного пристрою (два перемикаючих реле) — 5 А, 250 В змінного струму; робота з датчиками з уніфікованими виходами; вбудований блок живлення для нормують перетворювачів 24 В, 100 мА; програмування параметрів настроювання з передньої панелі приладу (в тому числі і параметрів шкали приладу); збереження заданих параметрів при відключенні живлення приладу; цифрова або комбінована індикація (цифровий індикатор + лінійна шкала — 41 дискретна точка); змінний набір шкал;
горизонтальне і вертикальне виконання; можливість побудови вимірювальних систем на базі ПК (наявність послідовного інтерфейсу RS-485).
Технічні характеристики


Діапазони вимірювань: то току ± 0,1 мА … ± 1 А;
по напрузі ± 10 мВ … ± 250 В. Клас точності 0,25; 0,5; 1,0. Харчування — від мережі змінного струму:
напруга 187 … 242 В; частота 50 Гц. Споживана потужність не більше 8 В-А. Габаритні розміри 160х30х215 мм. Маса 0,7 кг.
Умови експлуатації: температура навколишнього повітря 5 … 40 «С, відносна вологість не більше 90% при 25» С.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *