Home / Каталог по автоматизації / Електровимірювальні пристрої, установки і системи / ВОЛЬТМЕТРИ І міліамперметрів ЦИФРОВІ ТИПІВ Ф294, Ф295, Ф296

ВОЛЬТМЕТРИ І міліамперметрів ЦИФРОВІ ТИПІВ Ф294, Ф295, Ф296

Опис

Прилади щитові однопредельние (рис. 62) призначені для вимірювань в ланцюгах постійного струму. Вбудовуються в апаратуру загальнопромислового призначення.
В основу роботи приладів покладено метод часЛ-пульсная перетворення з інтеграцією вимірюваного сигналу і зразкового напруги.


Рис. 62 Вольтметри і міліамперметри цифрові типів Ф294, Ф295, Ф296
Основні блоки приладів: вхідного пристрою, перетворювача і індикації. Блок вхідного пристрою виконаний на основі операційного підсилювача і призначений для масштабування вхідного сигналу. Блок перетворювача здійснює перетворення масштабованого сигналу в пачку імпульсів, кількість яких пропорційно значенню вимірюваного сигналу. Блок виконаний за схемою трехтактного інтегруючого перетворювача напруги. Протягом першого такту виробляється інтегрування вимірюваного сигналу, протягом другого-опорного сигналу, а в третьому такті здійснюється автоматична корекція дрейфу нуля підсилювачів, що входять до складу блоку. Для збільшення завадостійкості передбачені АПЧ тактового генератора блоку під частоту живильної мережі і гальванічна розв’язка вхідних і вихідних ланцюгів блоку за допомогою імпульсних трансформаторів. Блок індикації підраховує імпульси, що надходять з блоку перетворювача, запам’ятовує отримане число і відображає його за допомогою газорозрядних цифрових індикаторів. Блок являє собою двійковій-десятковий лічильник імпульсів, виходи якого пов’язані з регістром пам’яті.
Виходи регістра пам’яті через дешифратор керують цифровими індикаторами.
Прилади пристосовані для монтажу на щитах або пультах управління або для вбудовування в вимірювальну апаратуру. Елементи схеми приладів розміщені на трьох друкованих платах, поміщених в пластмасовий корпус. На лицьовій панелі розташовано цифровий відліковий пристрій. На задній панелі є клеми для підключення вхідного сигналу, а також роз’єм, на який виведені кодовані сигнали, що відображають результат вимірювання.
Технічні характеристики
Основні технічні характеристики приладів наведені в табл. 18.
Харчування-від мережі змінного струму: напруга 220 В, частота 50 Гц.
Габаритний креслення приладів наведено на рис. 63.
Середній термін служби 8 років. Напрацювання на відмову не менше 12 000 ч. Гарантійний термін експлуатації 18 місяців з дня введення приладу в експлуатацію.
Умови експлуатації: температура навколишнього повітря 5 … 50 ° С, відносна вологість 90% при 25 ° С. 160 227


Рис. 63. Габаритний креслення приладів типів Ф294, Ф295, Ф296 Ф298, Ф299


У комплект поставки входять: прилад, комплект ЗІП, експлуатаційна документація ГСП.


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *