ВСТАНОВЛЕННЯ ВИМІРЮВАЛЬНА типу У358

Опис

Установка (рис. 13) призначена для забезпечення високопродуктивної повірки на постійному струмі аналогових амперметрів, вольтметрів і ватметрів, а також цифрових приладів того ж призначення. Забезпечує відповідно до введеної за допомогою кнопкових та важільних перемикачів інформацією автоматичне виконання наступних операцій:
підключення до інформаційної магістралі потрібного калібратора; розрахунок і подачу на калібратор керуючого коду відповідно з межею вимірювання, числом повіряються відміток шкали, но

Рис. 13. Установка вимірювальна типу V35S

мером поверяемой позначки, зі знаком і величиною поправки до показань вивіреного приладу; внесення до протоколу повірки за допомогою цифродрукуючий пристрої номера поверяемой позначки, знака і величини поправки в частках ділення шкали вивіреного приладу і похибки в частках класу; індикацію на світловому табло, що вводиться і результату повірки; подачу світлового сигналу про невідповідність вивіреного приладу класу точності при технологічному коефіцієнті, рівному 1 або 0,8; автоматичне перемикання номера поверяемой позначки. Вибір поверяемой позначки проводиться вручну поворотним перемикачем або автоматично з заданим і регульованим ритмом. Поєднання покажчика приладу з поверяемой відміткою шкали проводиться вручну за допомогою поворотного перемикача.
Основою схеми блоку управління є арифметичний процесор, що виконує логічні і арифметичні операції.
Установка виконана у вигляді пересувної стійки. До складу установки входять: програмовані ка-лібратори струму типу П321 і напруги типу П320, блок управління і блок комутації.
Технічні характеристики
Установка забезпечує перевірку на постійному струмі: вольтметрів в діапазоні Ю ^ .-. ЮОО В; амперметрів в діапазоні 10 … 10 А; мікроампсрмстров в діапазоні від 0,1 до 100 мкА; мілівольтметрів в діапазоні від 0,1 до 10 мВ; ватметрів по току — в діапазоні амперметрів, по напрузі — в діапазоні вольтметрів. Похибка установки в основному діапазоні при перевірці амперметрів і вольтметрів не більше 0,02 … 0,03%. Харчування — від мережі змінного струму: напруга 220 В, частота 50 Гц. Споживана потужність не більше 500 В-А
Габаритні розміри 1885х810> <580 мм. Маса установки не більше 190 кг.
Напрацювання на відмову не менше 2500 год.
Установка експлуатується при температурі навколишнього повітря Ю … 35 ° С і відносній вологості до 80% при 25 ° С.
У комплект поставки входять: стійка, блок комутації, калібратор струму програмований типу П321, блок управління, котушка електричного опору вимірювальна Р310, пристосування для перевірки блоку управління, комплект ЗІП, експлуатаційна документація.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *