Home / Каталог по автоматизації / Хроматограф рідинний ТИПУ «КОЛІР-404» (ХПЖ-1)

Хроматограф рідинний ТИПУ «КОЛІР-404» (ХПЖ-1)

Опис

Хроматограф (рис. 38) призначений для аналізу речовин, що володіють електрохімічної активністю, тобто здатних окислюватися або відновлюватися на електроді з скловуглецю при певному потенціалі в діапазоні ± 2,0 В.


Рис 38 Хроматограф рідинний типу «КОЛІР-404» (ХПЖ-1)


Прилад застосовується при аналізі нелетких гербіцидів, зокрема, похідних фенілмочеві-ни, симетричних триазинов в грунті, воді та харчових продуктах; при визначенні танинов, ретинолу (вітаміну А), токоферолу (вітаміну Е) і ^ -каротину (провітаміну А), аскорбінової кислоти (вітаміну С) і її похідних у харчових продуктах; при визначенні фенольних антиоксидантів у вершковому маслі, фенольних похідних в винах, спиртні напої і плодово-ягідних соках; при визначенні 2, 6 -ді-третбутіл-4-метілфенол в авіаційному турбінному паливі; при визначенні алкілсульфідов в біологічних і природних зразках; при визначенні йодид-іона в сироватці крові; при визначенні ряду іонів важких металів (Сі, Ni 24 «, Cd 24 «, Hg ^, Zn 24 « і Fe 24 » ); при визначенні рідкісних аніонів CN «, SCN ‘, J’, < FONT FACE = "Verdana" SIZE = 2> Вг ‘в поєднанні з методом іонної хроматографії.


До переваг приладу відносяться: малі маса, габарити, енергоспоживання; можливість роботи від акумулятора (12 В); наявність електрохімічного детектора, що володіє високою селективністю і високою чутливістю (на рівні 10 ‘ 12 г);


можливість роботи з двома типу ми осередків (робочого і захисного) або осередком з двома робочими електродами; управління насосом, електрохімічним детектором і обробка отриманих даних з по —


Рис. 39. Хроматограми поділу стандартної суміші фенолу:


а — похідних фенолу; б-водопровідної води; в — стандартного розчину фенолу


міццю вбудованої мікроЕОМ; вихід на ЕОМ верхнього рівня (RS 232).


Хроматограф типу «Колір-404» виконаний в малогабаритному варіанті і розміщений в одному переносному корпусі. До складу хроматографа входять: аналітичний блок, блок електрохімічного детектора, блок обробки і управління, панель управління насосом, насос і блок живлення.


На рис. 39 наведені Хроматограми поділу стандартної суміші фенолу.


Технічні характеристики


Межа детектування: по гідрохінону 5-10 ‘ 10 г / см 3 ;


по фенолу 5-Ю ‘ 9 г / см 3 . Рівень шумів 0,05 мА. Об’єм комірки 1 мкл. Діапазон витрати елюента 0,01 … 1,5 СМЕ / хв. Максимальний тиск насоса 20 МПа. Споживана потужність 15 Вт .


Габаритні розміри 540х340х175 мм. Маса 18 кг.


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *